Ödeme Seçenekleri

Ödeme bölümünde sipariş tutarınızı Kredi Kartı (tek çekim veya taksitli) veya banka hesabımıza Havale/EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

Havale / EFT ile ödeme

“Banka Havalesi” ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra ‘Siparişi Onayla’ butonuna basarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişinizin işleme alınabilmesi için 2 gün içinde Havale/EFT işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın!

Alıcı Ünvanı: Toryum Teknoloji A.Ş.

Banka Hesap Numaralarımız

 

Fibabanka – 
Fibabanka / Altıyol Şubesi (TL Hesabı)
IBAN: TR46 0010 3000 0000 0005 2933 71

 

Yapı Kredi Bankası – 
Yapı Kredi / Güngören Akıncılar Şubesi (TL Hesabı)
Hesap Numarası: 44278378
IBAN: TR91 0006 7010 0000 0044 2783 78

 

Finansbank
Finansbank / Çemenzar ŞB. (TL Hesabı)
Hesap Numarası: 49303265
IBAN: TR17 0011 1000 0000 0049 3032 65

 

Kredi Kartı Ödemesi

Ödeme ekranında hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı seçtikten sonra taksit adetini seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Ödeme işleminde kullandığınız tüm sayfalar SSL şifrelemesi ile %100 güvenlidir. Kredi kartı ödemelerinizde güvenliğiniz için Banka sanal POS ve İyzico sanal POS’ları kullanılmaktadır. Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır. Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. ‘Siparişi Onayla’ butonuna basarak siparişinizi sonuçlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü gösteren fatura örneği karşınıza gelecektir.

Kredi kartı işlemlerinde 3 Boyutlu Güvenlik kullanılmaktadır.

Visa ve Mastercard’ın uluslararası geçerliliği olan bu 3D Güvenlik sistemi, internet alışveriş dünyasının 3 boyutu olan müşteri, kart sağlayıcısı banka ve işyeri arasındaki bilgi akışını alışveriş esnasında özel şifre ve anahtarlar sayesinde güvenle sağlar. Kişisel Güvenlik Mesajı çalıştığımız Yapı Kredi Bankası tarafından alışveriş sırasında sizlere gösterilir. Böylece kartın, kart sahibi haricinde başkaları tarafından kullanılması önlenmiş olur.

Kart hamili, Kişisel Güvenlik Mesajı adı verilen kendine özel bilgiyi güvenli sitelerden yaptığı alışverişler esnasında görecek ve sitenin gerçek olduğunu anlayacaktır.

Aynı şekilde kart hamili cep telefonuna gelen 3 Boyutlu Güvenlik şifresini girerek işlemini onaylayacak, böylece kendini tanıtacaktır.