Toryum Teknoloji Hakkında

Toryum Teknoloji A.Ş. olarak “Müşterilerimize en yeni teknoloji ürünlerini sunmak.” vizyonuyla yola çıktık. Bu vizyon doğrultusunda misyonumuz “Müşterilerimizin teknoloji ürünlerine en iyi fiyat ve tüm satış kanallarından kolayca ulaşabilmelerini sağlamak ve satış sonrası desteklerimizle yanlarında olmak.” yönündedir.

logo_trym_grup_180x120Toryum Grup bünyesinde yer alan teknoloji şirketimiz Toryum Teknoloji A.Ş. tüketiciye yönelik ürünler ithal ederek, Türkiye genelinde satış ve pazarlama faaliyetleri yürütmektedir. Toryum Grup bünyesinde Toryum Teknoloji A.Ş. dışında inşaat alanında faaliyet gösteren Toryum Yapı A.Ş. ve kurumsal firmalara uzun dönem araç filo kiralama hizmeti sunan Toryum Filo A.Ş. yer almaktadır.

Türkiye pazarına yeni sunduğumuz smanos markasıyla müşterilerimizin kendilerine daha güvenli bir yaşam alanı oluşturmalarına destek olmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizin teknolojiye kolayca ulaşabilecekleri ve “DIY – Kendin Yap” konseptinde kullanabilecekleri oldukça modern yeni teknoloji güvenlik ürünleri sunuyoruz.

Vizyonumuz: “Müşterilerimize en yeni teknoloji ürünlerini sunmak.”

Misyonumuz: “Müşterilerimizin teknoloji ürünlerine en iyi fiyat ve tüm satış kanallarından kolayca ulaşabilmelerini sağlamak ve satış sonrası desteklerimizle yanlarında olmak.”

Şirketimizde, insan gücü planlaması doğru işe doğru personel prensibi ile belirlenen en uygun nitelikteki kişilerin işe alınması hedeflenir,

  • Çalışanlarımızın müşteri memnuniyeti ilkelerimize bağlı kalmaları ve bu doğrultuda davranmaları beklenir.
  • Şirketimiz içerisinde bir üst pozisyona yükselebilecek veya farklı fonksiyonlarda görev alabilecek çalışanları belirlemek ve geliştirmek üzere kariyer fırsatı sunulmaktadır.
  • Terfiler yılda bir defa Ocak dönemlerinde gerçekleştirilir.

• www.toryumteknoloji.com internet sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat alışveriş yapabilirsiniz.
• Çağrı merkezimizden 0216 504 15 75 hafta içi 09:30 – 18:00, Cumartesi 09:30 – 13:00 saatleri arasında destek hizmeti alabilirsiniz.